Pokročilévyhledávání

Partneři

Miles & More

Miles & More

Miles & More je nejobsáhlejší věrnostní program pro cestující; v Evropě čítá 25 milionů členů a to od března 2014. Nabízí odměny pasažérům 13 hlavních evropských leteckých společností: Lufthansa, Austrian Airlines Group, LOT Polish Airlines, Swiss International Air Lines, Adria Airways, Croatia Airlines, Condor Flugdienst, Luxair, Brussels Airlines, Germanwings, Air Astana, Air Malta and Jet Airways

Více informací
Aeroflot

Aeroflot

Europcar se stal exkluzivním partnerem Aeroflotu pro pronájmy vozů v listopadu 2013. Europcar je velmi potěšen, že může klientům Aeroflotu nabídnout skvělé ceny pronájmů vozů v lokacích, které jsou destinacemi Aeroflotu.

Zarezervovat
Flying Blue

Flying Blue

Air France-KLM je globální leader v letecké přepravě s více než 71.3 miliony pasažérů.
Společnost má jednu z nejdůležitějších flotil v Evropě s více než 600 letouny.

Více informací
Emirates Skywards

Emirates Skywards

Europcar uzavřel partnerství s Emirates Skywards frequent flyer programem. Jako člen můžete získat až 1,000 Skywards Mil za způsobilé pronájmy a užít si kvalitní požitek z jízdy, kamkoliv cestujete.

Více informací
Finnair Plus

Finnair Plus

Finnair Plus členové benefitují ze speciálních podmínek, pokud si pronajímají vůz u Europcar: získávají body, užijí si preferenční sazby a promění své body na pronájem vozu.

Více informací
Turkish Airlines

Turkish Airlines

Jakožto člen Miles&Smiles Frequent Flyer Programu získáváte 500 mil plus slevu až 15% za výpůjčku, pokud si vůz pronajmete u Europcar.

Více informací
Delta SkyMiles

Delta SkyMiles

Členové SkyMile získávají 60 mil za den (maximum 30 dní) za pronájem vozu u Europcar. Tato nabídka je k dispozici za pronájem široké škály vozů v celé síti poboček Europcar .

Zarezervovat
Singapore KrisFlyer

Singapore KrisFlyer

Europcar se spojil se Singapore Airlines, aby dal členům KrisFlyer skvělé příležitosti jak získat míle a top úroveň kvalitních služeb při pronájmu vozu, ať už cestují kamkoliv.

Zarezervovat

Kontaktujte náš rezervační tým, jsme tu pro Vás: +420 725 777 621, reservation@europcar.cz

Chytrá mobilní aplikace

Stáhněte si mobilní aplikaci Europcar pro iPhone, iPad nebo Android.