Pokročilévyhledávání

Vážený zákazníku,


Skupina Volkswagen nás informovala o možných bezpečnostních problémech na jedné ze zadních pásových přezek nových vozů Volkswagen Polo, Seat Arona a Seat Ibiza (nové modely roku 2018). Z bezpečnostních důvodů společnost Volkswagen Group požádala své zákazníky a autopůjčovny, aby zadní střední sedadlo těchto modelů nebylo v tuto chvíli používáno.


Vzhledem k tomu, že bezpečnost zákazníků je jádrem služby Europcar Mobility Group, podnikli jsme okamžitá opatření, abychom přestali pronajímat tyto 3 modely, abychom našli řešení, které nám umožní uspokojit cestovní potřeby našich zákazníků bez nepříznivého ovlivnění bezpečnosti.


Po různých zkouškách jsme nyní schopni provést dočasné řešení prevence a signalizace v postižených vozidlech našeho vozového parku.


Pokud si v současné době najmete jeden z těchto modelů vozidel, prosíme vás, abyste postupovali podle těchto pokynů:


Nepoužívejte zadní střední sedadlo vozu Polo, Seat Arona a Seat Ibiza

Zákazníci se čtyřmi cestujícími (nebo méně než 4): vraťte se na nejbližší místo, abyste získali podrobné pokyny a využili preventivního a signalizačního řešení, které vám zabrání v používání středního zadního bezpečnostního pásu.


Zákazníci se 5 cestujícími nebo zákazníky, kteří chtějí použít střední zadní sedadla z jakýchkoli důvodů: návrat do nejbližšího místa, abychom vám mohli po zbývající dobu pronájmu poskytnout alternativní vozidlo s 5 místy. Tímto způsobem vás žádáme, abyste vozidlo vrátily maximálně 4 cestujícími v autě a nepoužívali zadní střední sedadlo.


Pokud se chystáte pronajmout jeden z těchto modelů automobilů, mějte na paměti, že byly překlasifikovány z 5 míst na 4 nebo méně sedadel, aby se vozidlo přizpůsobilo podmínkám používání nových výrobců.


Systém prevence a signalizace bude systematicky aplikován na středový pás zadních sedadel těchto vozidel, aby se zabránilo jeho použití.


Naše kontaktní centra a správci stanic byly mobilizovány, aby zajistily poskytování tohoto programu péče o zákazníky a řádně informovali své zákazníky.


V případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte na nejvhodnějším telefonním čísle:


FRANCIE: +33 1 70 95 14 01

NĚMECKO: +49 40 520 18 81 16

TALIANSKO: +39 06 96 70 98 98

PORTUGALSKO: +351 219 42 62 63

ŠPANĚLSKO: +34 911 879 843

SPOJENÉ KRÁLOVSTVÍ: +44 371 38 40 125


Naše upřímná omluva za nepříjemnost způsobenou z důvodů, které jsou mimo naši kontrolu.

Kontaktujte náš rezervační tým, jsme tu pro Vás: +420 725 777 621, reservation@europcar.cz

Chytrá mobilní aplikace

Stáhněte si mobilní aplikaci Europcar pro iPhone, iPad nebo Android.