Pokročilévyhledávání

Vždy je to lepší přímo na Europcar.cz

U nás v Europcaru známe a staráme se o naše zákazníky s maximální péčí. Víme, že chcete flexibilitu ve vašem plánování. Také víme, že základní nabídka pojistného krytí nemusí být pro mnohé z vás dostačující a budete si přát doplňková pojištění, tak abyste se na svých cestách cítili maximálně bezpečně. Víme, že mnozí z vás chtějí řídit auto svých snů. A to vše za co možná nejlepší cenu. Když si rezervujete své vozidlo přímo na našem oficiálním webu, dohlédneme na to, že toto vše a mnohem více získáte. Záleží nám na té nejlepší zkušenosti, kterou s Europcarem můžete mít.

Zvolte si flexibilitu

Vaše plány se změnily? Upravte nebo zrušte * rezervaci zdarma. Neočekávané náklady?

Vyberte si platbu hned nebo později!

Získejte nejlepší nabídky

Nikdo nemá rád nepříjemné překvapení. Získejte transparentní ceny a vyhýbejte se skrytým poplatkům při rezervaci na našich webových stránkách!

Nepřekonatelná ochrana

Všichni potřebujeme ochranu, ale potřebují všichni totéž? Od základních po prémiové, vyberte si své oblíbené z mnoha možností pojištění!

Rozšiřte své možnosti

Možná se jen potřebujete dostat do cíle. Možná si chcete užít auto svých snů. V každém případě si můžete na našem webu vybrat auto, přesně podle vašich představ.

Mít vždy možnost volby je přece parádní

Nabízí se vám celá řada výhod, které se vám naskytnou s každou rezervací vozu prostřednictvím našich oficiálních internetových stránek.

Nechte se odměnit

S věrnostním programem Privilege získáte po pouhých 3 výpůjčkách víkend zdarma!

To je jen jedna z mnoha výhod, které můžete získat jako člen věrnostního programu, pouze pokud si rezervujete prostřednictvím europcar.cz

Cítit se exkluzivně

Přihlašte se k odběru našich newsletterů a dostávejte exkluzivní nabídky šité na míru právě vám.

Potřebujete poradit?

Naše týmy specializované na péči o zákazníka jsou tu pro vás. Pomůžeme vám s rezervací, zodpovíme veškeré vaše dotazy a to prostřednictvím našeho bezplatného chatu, nebo zpětného zavolání.

PRAVIDLA A PODMÍNKY

* (*Vaši rezervaci můžete bezplatně zrušit do 48 hodin před začátkem výpůjčky. V ostatních případech může být účtován poplatek)


Kontaktujte náš rezervační tým, jsme tu pro Vás: +420 246 096 711, reservation@europcar.cz

Chytrá mobilní aplikace

Stáhněte si mobilní aplikaci Europcar pro iPhone, iPad nebo Android.